EXTRA5 EXTRA5
GPS Tracker BikeTrax pro…
xxx
Koupit
Kód: BT01H-B004-0-365-DE
Značka: BikeTrax
Extra sleva
"Myslím si, že sledovací zařízení je naprosto geniální. Vše je již integrováno a připraveno k použití. Snadná instalace, snadné používání, bezchybné… Celý popis
5 490 Kč s DPH
Maloobchodní cena:
5 999 Kč ,
Ušetříte:
509 Kč (-8%)
5 216 Kč s kódem EXTRA5
Jak použít kód?

Slevový kód: EXTRA5

Slevový kód můžete vyplnit v nákupním košíku a potvrdit tlačítkem POUŽÍT

3-7 dnů
ks
Oblíbené

Parametry

Velikost
Barva Černá
Barva výrobce black
Odpružená sedlovka Suntour NCX včetně neoprenového návleku
-18%
včetně neoprenového návlekutvrdost pružení je možné nastavit zespodu sedlovky šroubem délka: 350 mm zdvih: 50 mm Střední pružina: 70-95kg 870180272   Dokoupit lze pružina měkká pod 65 kg nebo pružina tvrdá 100-120 kg: https://www.kola-onix...

GPS Tracker BikeTrax pro elektrokola s motorem Bosch Gen.4

Popis produktu

"Myslím si, že sledovací zařízení je naprosto geniální. Vše je již integrováno a připraveno k použití. Snadná instalace, snadné používání, bezchybné fungování." - Markus, Vit:bikes, Mnichov

Sledování elektrokol pomocí GPS
Instaluje se v motorovém prostoru elektrokola
Připojení k chytrému telefonu prostřednictvím aplikace
Sledování v reálném čase po celé Evropě
Pohybový alarm na vašem chytrém telefonu
Přídavná integrovaná baterie

 

Ochrana proti krádeži PowUnity BikeTrax Bosch pro elektrokola je vhodná zejména pro instalaci do elektrokol s motory Bosch. Při vývoji GPS Trackeru Bosch jsme zohlednili speciální požadavky a bezpečnostní potřeby elektrokol Bosch. Proto je zajištěn bezchybný chod systému ochrany proti krádeži elektrokol Bosch.

BikeTrax má univerzální konektor Bosch pro elektrokola s motory Bosch. Našim zákazníkům s elektrokolem s motorem Bosch 4. generace však doporučujeme objednat si GPS tracker s konektorem 4. generace, který byl pro tento účel speciálně vyvinut. Pokud si nejste jisti generací motoru Bosch vašeho elektrokola, můžete použít univerzální konektor Bosch.

 • Součástí sady GPS Tracker Bosch pro elektrokola je
 • 1x GPS Tracker Bosch s integrovanou SIM kartou  
 • 1x propojovací kabel Bosch, kompatibilní se všemi systémy Bosch   
 • 1x přídavná baterie s kapacitou 1 000 mAh  
 • 1x kus oboustranné lepicí pásky pro bezpečnou montáž GPS trackeru.
 • 1x stahovací páska vhodná k upevnění připojovacího kabelu.
 • 1x bezplatná aplikace pro chytré telefony s operačním systémem iOS a Android

 

PowUnity App: Připojí vás k GPS trackeru na kole

Aplikace PowUnity a paušální sazba dat GPS zdarma:

 • Poskytujeme vám bezplatný přenos dat v prvním roceCyklopass pomáhá v případě krádeže elektrokola. Po uplynutí 12 měsíců zdarma stojí měsíční předplatné 3,95 €/měsíc (lze aktivovat nebo deaktivovat měsíčně), nebo si můžete uzavřít roční předplatné za 39,50 €.
 • Bike Pass: Vytvořte si individuální otisk pneumatiky svého elektrokola s informacemi a fotografiemi.S GPS trackerem BikeTrax máte také praktický deník trasy
 • Deník trasy: Automatické zaznamenávání všech vašich cest.
 • Bezpečná data: Vaše osobní údaje jsou chráněny.
 • Poloha vašeho elektrokola: Aktuální GPS souřadnice každých 10 sekund.
 • Hlášení o krádeži: Odešlete údaje o kole a krádeži policii.
 

GPS je zkratka pro Global Positioning System .

K určení polohy předmětu (např. jízdního kola) je zapotřebí vysílač a přijímač. Jako vysílač slouží satelitní systém ve vesmíru. Jako přijímač slouží GPS tracker umístěný na zemi.Jak funguje GPS sledování

Satelity GPS nepřetržitě vysílají svou polohu prostřednictvím rádiových signálů. GPS tracker na Zemi přijímá tyto rádiové signály a převádí je na vlastní údaje o poloze . Je GPS tracker z. B. na jízdním kole nebo elektrokole lze údaje o poloze přenést do chytrého telefonu majitele, aby mohl v reálném čase vidět polohu svého kola .

Údaje o poloze trackeru jsou přenášeny do zařízení (např. chytrého telefonu) rádiem (např. 2G, LTE) a přes zprostředkující server.

 

Jakou technologii používá PowUnity ke sledování elektrokol pomocí BikeTrax?

BikeTrax od PowUnity je GPS tracker založený na technologii 2G . 2G má největší a nejstabilnější pokrytí sítě a je v současnosti nejlepším řešením pro sledování jízdních kol a elektrokol. 

 

Která SIM karta je nainstalována v GPS trackeru?

GPS tracker obsahuje SIM kartu M2M od švédské telekomunikační společnosti TELE2. GPS tracker je optimalizován pro TELE2 a jeho SIM kartu, aby byl zajištěn ideální příjem. Máčená pryžová vrstva navíc zajišťuje 100% vodotěsnost a prachotěsnost. Později již není možné SIM kartu vyměnit.

 

Proč má BikeTrax GPS tracker přídavnou baterii?

Přídavná baterie GPS trackeru zajišťuje, že GPS tracker vysílá a přijímá i při vypnutí nebo vyjmutí napájení (baterie elektrokola). Dalších 14 hodin vydrží při nepřetržitém pohybu elektrokola a další až tři týdny v pohotovostním režimu.

 

Jak namontuji GPS tracker na elektrokolo?

Montáž závisí na motoru vašeho elektrokola. Spolu s GPS trackerem zašle správný propojovací kabel a jednoduchý, srozumitelný návod v DE nebo EN k sestavení.

 

Jak připojím GPS tracker BikeTrax k telefonu?

Chcete-li připojit GPS tracker BikeTrax k vašemu smartphonu, stáhněte si aplikaci PowUnity pro smartphone z App Store nebo Google Play . Svůj BikeTrax můžete zaregistrovat v aplikaci pomocí kombinace e-mailu/hesla a vašeho individuálního ID BikeTrax (součástí balení BikeTrax). Všechny informace o aplikaci PowUnity

 

 

Nejčastější otázky:

Ve kterých zemích BikeTrax funguje?

BikeTrax je dostupný ve více než 65 zemích: EU, včetně rozšířené EU, části Asie a Afriky. Přesná dostupnost v jednotlivých zemích je uvedena v přiloženém dokumentu PDF.

Návod k instalaci / montážní návod pro verzi Universal

Tato verze se dodává s otevřenými konci kabelu a jednoduše se připojí ke zdroji s plus a mínus. Tato verze nemá kvůli své jednoduchosti vlastní montážní návod.
 

Nainstaloval jsem BikeTrax pro Bosch Gen4 a přídavná baterie se nenabíjí

BikeTrax pro Bosch Gen4 je připojen k napájecímu portu. To musí umožnit prodejce jízdních kol pomocí diagnostického zařízení. To je velmi snadné a rychlé. Poté je přes toto připojení napájena přídavná baterie a vše funguje.

 

Alarm je tichý

Zvuk budíku můžete nastavit v nastavení smartphonu.

 

Poslední zobrazená pozice / oprava neodpovídá aktuální pozici

Zapněte kolo a krátce s ním zatřeste pod širým nebem. Po několika minutách by se měla znovu zobrazit aktuální poloha. Pokud to nefunguje, zkontrolujte, zda je přídavná baterie nabitá, aby byl systém napájen.

 

Nemohu přidat/instalovat BikeTrax do aplikace – nepřipojí se

Pokud se přidání v kroku 2 (vyhledávání GSM) nezdaří, je to obvykle proto, že BikeTrax nedostává žádný výkon z kola. Zda se BikeTrax zahřívá, můžete zkontrolovat, pokud je kolo zapnuté alespoň 10 minut. Pokud se zahřeje, znamená to, že je tam napětí. V tomto případě můžete zkusit následující: Pokud BikeTrax ještě není nainstalován: * - 1. Naskenujte tracker - 2. Připojte tracker k přídavné baterii - Instalace trackeru až po úspěšném přidání Pokud je BikeTrax již nainstalován: * - Jezděte na kole >5 minut Nehýbejte se - Naskenujte QR kód a uveďte jméno (zkuste přidat tracker) - Když jste v kroku 2 (GSM), pohněte nejprve kolečkem (Pokud se neustále pohybujete, GPS tracker nelze přidat Pokud konfigurace v kroku

 

V jakém rozsahu napětí BikeTrax funguje

V závislosti na typu existují 2 rozsahy napětí. Všechny typy počínaje BT01 pracují od 9 do 100 voltů, všechny typy počínaje BT03 pracují od 6-55 voltů.

Jak mohu ukončit/zrušit své předplatné

Předplatné lze zrušit v aplikaci: nabídka Nastavení (ikona ozubeného kola) > Předplatné > Platební tarif > dole klepněte na „Zrušit předplatné“

 

BikeTrax již byl zaregistrován na jiného uživatele, a proto jej nelze přidat k účtu

Váš BikeTrax je již přiřazen k jinému účtu, ale lze jej přidat pouze jednou. Uživatel jej tedy musí ze svého účtu smazat, aby jej mohl později přidat do jiného účtu.

 

Jak se generuje indikátor baterie?

Indikátor baterie neodráží skutečný stav, ale počítá se z pohotovostní doby. Za každý den, kdy není baterie nabitá, se úroveň sníží o 5 %. To znamená, že baterie je po 20 dnech vybitá, což lze změřit i v reálu.

 

Je možné přidat BikeTrax k několika / k druhému smartphonu?

Do aplikace se na každém smartphonu přihlásíte se stejnými uživatelskými údaji jako na účtu, do kterého jste BikeTrax původně nainstalovali. Poté můžete vidět a ovládat BikeTrax na jakémkoli chytrém telefonu.
 

BikeTrax nepřijímá/nevysílá polohu/signál GPS

Pokud od začátku: BikeTrax nesmí být obklopen kovem nebo karbonem. Tyto materiály mohou blokovat signály GPS. Doporučujeme proto instalaci pod plastový kryt. Anténa musí směřovat ven – vnější je označena naším logem na BikeTraxu). Pokud po nějaké době: To znamená, že se pomocná baterie nenabíjí, a proto systém již není napájen.

 

Jak se nabíjí přídavná baterie?

To se liší v závislosti na verzi BikeTrax. Existují verze s osvětlením, displejem a připojením napájecího portu. Pro nabíjení musí mít příslušné připojení výstupní napětí (musí být tedy aktivováno).

 

Co dělat, když mi bylo kolo odcizeno (krádež)

Jak budete postupovat v případě krádeže je na vás a liší se případ od případu. Naše doporučení je, abyste co nejdříve zavolali policii a nevystavovali se nebezpečí. V případě odcizení kola bez GPS trackeru policie většinou nic neudělá, protože vyřešení krádeže je jako ta nejmenší detektivní práce. Vynaložené úsilí je v poměru k trestnému činu neúměrně velké. To se nyní s BikeTraxem mění. BikeTrax dává policii velmi konkrétní vodítko. A to umístění odcizeného elektrokola. Začne jednat a je úspěšná. Ukazují nám to desítky krádeží řešených kvůli BikeTraxu, každopádně policie byla a je velmi součinná a vždy dělá maximum. Důležité: především s

 

Lze BikeTrax nainstalovat na „normální“ kolo/vozidlo (tj. ne elektrokolo)?

Elektrokolo v zásadě není podmínkou. Musí však být zajištěn zdroj napětí, který napájí náš BikeTrax a naši dodávanou přídavnou baterii napětím (v rozsahu napětí od 6 do 55 voltů). Proto máme také aplikace v motocyklech a vozidlech, kde je BikeTrax připojen přímo k baterii.

 

Jak snadná je instalace BikeTraxu - je tam jen málo místa

Zkušenosti ukazují, že BikeTrax lze s trochou kreativity a řemeslné zručnosti integrovat do většiny modelů.

 

Kolik stojí předplatné?

Po roce zdarma stojí měsíční předplatné 3,95 €/měsíc (lze aktivovat nebo deaktivovat měsíčně), nebo si můžete uzavřít roční předplatné za 39,50 €.

 

Mohu použít vlastní SIM kartu?

Není možné použít vlastní SIM kartu. Náš systém je optimalizován pro naši vlastní SIM kartu. Ten je navíc integrován na desce plošných spojů a krytý ochranou.

 

Jak je to se zárukou na elektrokolo po instalaci BikeTrax

Při používání BikeTrax se nemusíte obávat ztráty záruky na vaše elektrokolo. Nejlepší zpráva na úvod: Po celém světě jsou instalovány tisíce GPS trackerů a v důsledku toho nedošlo k jediné ztrátě záruky. Prodejci elektrokol a výrobci motorů se snaží chránit sami sebe a chtějí snížit své úsilí o podporu na minimum. Pokud uvážíte, že motorové systémy prodávají miliony kopií, mají tyto společnosti co dělat. Standardní odpověď „záruka zaniká“ tedy do jisté míry rozumíme. Jsou tři důvody, proč se na BikeTrax můžete bez obav spolehnout: 1.) Používáme standardní komponenty z automobilového průmyslu 2.) Při instalaci BikeTraxu nezasahujeme do datového systému (CAN sběrnice) vašeho elektrokola.

 

Existuje desktopová verze aplikace

Na app.powunity.com máte stejné funkce dostupné v aplikaci.

 

Pokud se moje elektrokolo delší dobu nepoužívá – poškodí to baterii / přídavnou baterii BikeTrax?

Náš bateriový systém jsme ochránili před hlubokým vybitím. To znamená, že své kolo můžete nechat delší dobu nepoužívané, aniž by došlo k poškození baterie.
 

Ve kterých zemích BikeTrax funguje?

BikeTrax je dostupný ve více než 65 zemích: EU, včetně rozšířené EU, části Asie a Afriky. Přesná dostupnost v jednotlivých zemích je uvedena v přiloženém dokumentu PDF.

 

Kdy se trasa zobrazí v zobrazení trasy

Ujetá vzdálenost se zobrazí v navigačním zobrazení, pokud trvá déle než 5 minut a pokud je ujetá vzdálenost delší než 500 metrů.

 

Můžete nainstalovat BikeTrax do auta / motorového vozidla

Zde je univerzální verze to pravé. Dodává se s otevřenými konci kabelu, a proto může být připojen přímo k baterii nebo živému kabelu.

 

Jak mohu zaplatit za předplatné

Nejjednodušší způsob, jak zaplatit za předplatné, je použít kreditní kartu nebo přímý převod přes aplikaci. Pokud to není možné, můžete předplatné dokončit také v online obchodě kreditní kartou nebo účtem Paypal.

 

Lze BikeTrax nainstalovat do rámu?

BikeTrax nesmí být obklopen kovem nebo karbonem. Tyto materiály mohou blokovat signály GPS. Doporučujeme proto instalaci pod plastový kryt.

 

Jak dlouho vydrží přídavná baterie bez napájení

Pokud se přídavná baterie již nenabíjí, má následující provozní doby: 14 hodin, pokud se kolo pohybuje, nebo 3 týdny, pokud kolo stojí (a nepohybuje se). Přídavnou baterii je pak nutné dobít (po 1,5 hodině je úroveň nabití cca 80 %).

 

Jak poznám, která verze motoru Bosch je nainstalována v mém elektrokole

Chcete-li zjistit, zda je váš motor motorem Bosch 3. nebo 4. generace, všimněte si prosím následující zkratky pro označení motoru: Motory Performance Line (obvykle všechny motory Bosch) mají následující zkratku: BDU 3 ** BDU 4 ** Toto znamená pro Bosch Drive Unit 3/4 (3. nebo 4. generace). Zde je přesný příklad: BDU (450; 490) -> toto je motor 4. generace BDU (310; 350; 365) -> toto je motor 3. generace Verze Bosch Universal je ve skutečnosti "starší" verze a je připojeno přes připojení displeje. Je vhodný pro všechny motory Bosch, tedy pro motory 2. a 3. generace i pro motory 4. generace (kromě Gen4. Smart System) Verze pro Bosch Gen 4 je poháněna přes PowerP

 

Co se stane, když je 2G síť vypnutá

Je správné, že 2G síť má datum vypršení platnosti. K této síti jsou však připojeny miliony zařízení, která například prostřednictvím tohoto mobilního rádiového standardu přenášejí data senzorů z průmyslových strojů. Tuto síť tedy nelze jednoduše vypnout. Ve většině evropských zemí to bude podle informací od nám blízkých operátorů mobilních sítí postupně zaváděno až po roce 2025. Samozřejmě pomůžeme včas vyvinout nejnovější technologie a pak budeme schopni dodat i tyto verze, pokud bude dodávka odpovídajícím způsobem garantována.

 

Co se stane, když se ve Švýcarsku vypne 2G síť

Ve Švýcarsku bude brzy vypnuta jedna ze tří stávajících 2G sítí. Právě proto pracujeme na nové generaci BikeTrax, která bude pracovat s rádiovým standardem 4G. Očekává se, že se objeví na trhu ve třetím čtvrtletí 2022.

 

Již se nemohu přihlásit pomocí svého účtu Google nebo Facebooku

Registrace přes účet Google nebo Facebook již není možná. Zaregistrujte se prosím znovu pomocí emailu + hesla. Ujistěte se, že se registrujete pomocí stejné e-mailové adresy, kterou používáte ve svém účtu Google nebo Facebook. Poté budete mít opět okamžitý přístup k nainstalovanému BikeTraxu.

 

Jak velký je BikeTrax a přídavná baterie (rozměry)

BikeTrax je cca 6,5x2x0,8cm, přídavná baterie měří 4x3x0,8cm.
 

Jak mohu smazat svůj účet

Účet nelze/nesmí být smazán. Pokud jej nepoužíváte, je vhodné smazat BikeTrax z tohoto účtu, abyste jej poté mohli přidat na nový účet.

 

Můžete přidat / zobrazit / ovládat více BikeTraxů v jednom účtu

Ano, můžete přidat tolik BikeTraxů, kolik chcete.

 

Jak přesná je zobrazená poloha

Přesnost závisí na několika faktorech. Nejdůležitější je, jak byl BikeTrax nainstalován (anténa směřující ven) a ke kolika satelitům jste připojeni. V lepším případě se poloha zobrazuje s přesností cca +/- 10 metrů.

 

Co znamenají různé symboly pro zámek

Symbol zámku v aplikaci je třeba chápat jako mechanický zámek. Pokud je otevřená (modrá), kolo je nechráněné. To je stav, kdy na kole sami jezdíte. Pokud je zavřená (zelená), kolo je chráněno. Pokud s ním nyní pohnete, dostanete na svůj smartphone alarm a zámek zčervená.

 

Jak získám montážní návod?

O to lze požádat prostřednictvím kontaktního formuláře na naší domovské stránce: https://powunity.com/kontakt

 

Jak dlouho trvá, než se spustí alarm

To závisí na tom, zda je BikeTrax stále aktivní nebo již v pohotovostním režimu. V závislosti na tom trvá 2 až 8 sekund.

 

Jak nabít přídavnou baterii, když kolo není delší dobu zapnuté

Jedním ze způsobů, jak udržet BikeTrax v provozu, by bylo následující: elektrokolo je zazimováno s nízkou úrovní baterie a nabíjeno každé 3 týdny. Plné nabití hlavní baterie obvykle trvá téměř 5 hodin. Přídavná baterie je znovu plně nabitá za něco málo přes hodinu. S tímto rytmem si vystačíte asi 3-4 měsíce s aktivní ochranou proti krádeži.

Jak změním svou e-mailovou adresu

Přihlaste se pomocí své „staré“ e-mailové adresy a smažte BikeTrax ze svého účtu. Nyní si můžete vytvořit nový účet se svou „novou“ e-mailovou adresou a znovu přidat svůj BikeTrax.

 

Neobdržel jsem aktivační odkaz

E-mail s potvrzovacím odkazem mohl skončit ve vaší složce se spamem.

 

Jaký síťový standard používá BikeTrax

Systém pracuje se standardem 2G.
 
 

Jak nainstaluji stávající účet do nového telefonu

Pokud přejdete na nový mobilní telefon, stačí si nainstalovat aplikaci do nového mobilního telefonu a přihlásit se pomocí stejných údajů jako na starém mobilním telefonu. Poté uvidíte BikeTrax okamžitě jako na starém mobilu.

 

Značka

BikeTrax

Parametry

Velikost
Barva Černá
Barva výrobce black
Odpružená sedlovka Suntour NCX včetně neoprenového návleku
-18%
včetně neoprenového návlekutvrdost pružení je možné nastavit zespodu sedlovky šroubem délka: 350 mm zdvih: 50 mm Střední pružina: 70-95kg 870180272   Dokoupit lze pružina měkká pod 65 kg nebo pružina tvrdá 100-120 kg: https://www.kola-onix...

Načítání obsahu...
Hodnocení naších zákazníků
Zákazníci doporučují eshop
Dodací lhůta
Kvalita přepravy
Kvalita komunikace
100 %
Naposledy hodnoceno:
Před 6 dny
Rychlost vyřízení objednávky
Hodnocení naších zákazníků
Zákazníci doporučují eshop
Dodací lhůta
Kvalita přepravy
Kvalita komunikace
100 %
Naposledy hodnoceno:
Před 8 dny
Rychlé vyřízení objednávky a dodání
Hodnocení naších zákazníků
Zákazníci doporučují eshop
Dodací lhůta
Kvalita přepravy
Kvalita komunikace
100 %
Naposledy hodnoceno:
Před 11 dny
Vše proběhlo bez problému.
Na vašem soukromí nám záleží Používáme soubory cookie a podobné nástroje, které jsou nezbytné k tomu, abychom Vám umožnili nakupovat, vylepšovali Váš zážitek z nakupování a mohli poskytovat naše služby.
Více informací Méně informací