PearTune MSO Tuning e…
xxx
Koupit
Kód: PT-MSO-TQ
Značka: PEAR TUNE
PearTune MSO-TQ je tuningová sada pro elektrokola (dále jen „MSO“), která se používá k deaktivaci omezovače rychlosti u elektricky poháněných kol se… Celý popis
5 555 Kč s DPH
Maloobchodní cena:
6 250 Kč ,
Ušetříte:
695 Kč (-11%)
SKLADEM
ks
Oblíbené

Parametry

Velikost
Barva Černá
Barva výrobce black
Volnočasová obuv KTM Factory Team Woven Sneaker
Volnočasová obuv KTM   VELIKOSTNÍ TABULKA TRETER KTM  (EUR / DÉLKA VNITŘNÍ STÉLKY V CM) EUR 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 CM     24,8 25...

PearTune MSO Tuning e-bike FLYON TQ

Popis produktu

PearTune MSO-TQ je tuningová sada pro elektrokola (dále jen „MSO“), která se používá k deaktivaci omezovače rychlosti u elektricky poháněných kol se středovými pohony TQ používanými například na Haibike FLYON.Plně testováno a kompatibilní s Haibike FLYON All Mountain 2020 !!!!

ORIGINÁLNÍ konektory pro velmi snadnou instalaci: PLUG a PLAY!

SKUTEČNÁ RYCHLOST na displeji!

AKTIVACE kdykoli během jízdy!Omezení rychlosti: zcela odstraněno

Aktivace: tlačítko SVĚTLO nebo tlačítka + - + -

Zobrazení hodnot na displeji: skutečné hodnoty rychlosti

 

Podrobný popis produktu:

PearTune je připojen k systému e-bike pomocí kompatibilních a originálních konektorů. MSO není nutné konfigurovat ručně. Celá konfigurace a přizpůsobení patikovému elektrokolu se provádí automaticky. MSO je připojen mezi magnetický snímač rychlosti a jednotku motoru a mezi displej a jednotku motoru. MSO je napájeno z konektoru displeje. Všechny údaje o rychlosti, jako je skutečná rychlost, maximální rychlost, průměrná rychlost, jsou zobrazeny správně. Pouze vzdálenost se dala přečíst o něco méně, než je skutečná.

MSO lze aktivovat nebo deaktivovat kdykoli během jízdy stisknutím SVĚTELNÉHO TLAČÍTKA nebo tlačítek „+“ a „-“. Stav zařízení je indikován rychloměrem, který krátce po aktivaci / deaktivaci PearTune zobrazí „9,9“ / „2,5“, takže jezdec může vždy vědět, zda je zařízení aktivní nebo ne.

Díky originálním konektorům lze ladění e-bike bez jakýchkoli známek odinstalovat.

Rychlostní limit je zcela odstraněn bez vedlejších účinků. Nejen, že se posunul na 50 km / h.

Jediný rozdíl je v tom, že od okamžiku instalace určujete, jak rychle jedete vy, ne vaše kolo. Maximální rychlost je omezena pouze frekvencí šlapání.

K dispozici také ve verzi „STILL ON“ - poznamenejte si během objednávky a my ji nakonfigurujeme na verzi Still ON - PearTune se poté automaticky zapne / vypne, když je vaše kolo zapnuto / vypnuto. K aktivaci tedy nejsou potřeba žádná tlačítka.

Kompatibilní originální konektory, extrémně miniaturní vodotěsný kryt. Lze odinstalovat bez jakýchkoli známek.

Elektronika založená na mikrokontroléru. Automatické nastavení všech požadovaných parametrů.
Bezproblémově funguje s HAIBIKE FLYON s motorem TQ.
Nabízíme podobné pro všechny ostatní systémy BROSE, BOSCH, YAMAHA, GIANT a SHIMANO.

Na rozdíl od podobných sad toto zařízení nevykazuje žádné blikání displeje ani jiné nežádoucí efekty. Všechno ostatní, kromě odstranění rychlostního limitu, zůstává stejné.
Jediný rozdíl je v tom, že na svém kole můžete jet požadovanou rychlostí.
60 km / h s asistencí? Stačí připojit a užívat si!


Používání

MSO lze aktivovat nebo deaktivovat kdykoli během jízdy jedním krátkým stisknutím světelného tlačítka nebo tlačítek + - + -. Původní funkce tohoto tlačítka zůstane nezměněna dlouhým stiskem a funkci chůzi lze použít jako dříve.

Postup instalace - stáhněte zde

Výrobce

PearControl s.r.o.

Příkopy 1889

393 01 Pelhřimov

ČESKÁ REPUBLIKA

technické parametry

Rozměry bez kabeláže: 12 x 25 x 4 mm

Rozsah napájecího napětí: 5 - 15 V

Maximální odběr proudu: 100 mA

Maximální spotřeba energie: 1,5 W.

Hmotnost: cca 20 g

Napětí je nižší než 20 V ve všech zařízeních a také na I / O pinech


Legislativa

Výrobce si vyhrazuje právo provádět změny. Tato příručka je nedílnou součástí prodávaného vybavení. Používáním zařízení PearTune MSO jeho uživatel souhlasí s tím, že bude používat upravené e kolo v souladu s platnými právními předpisy cílové země, a to i v terénu; může jej tedy svobodně používat pouze na svém vlastním pozemku nebo na pozemcích k tomu určených. Uživatel rovněž bere na vědomí, že provoz jízdních kol mimo jeho vlastní pozemek nebo pozemek určený pro tento účel s deaktivovaným, ale instalovaným zařízením PearTune MSO nemusí být v souladu s legislativou. Výrobce nezaručuje neporušení záruk na kola ani nemožnost poškození či zablokování systému e-bike. Výrobce se zříká odpovědnosti za jakékoli škody na zdraví nebo majetku spojené s instalací nebo používáním tohoto produktu.Výrobce je držitelem certifikátu o testování elektromagnetické kompatibility - Shoda s předpisy EU (označení CE) a také osvědčení o omezení používání nebezpečných látek (štítek RoHS)

 

Značka

PEAR TUNE

Parametry

Velikost
Barva Černá
Barva výrobce black
Volnočasová obuv KTM Factory Team Woven Sneaker
Volnočasová obuv KTM   VELIKOSTNÍ TABULKA TRETER KTM  (EUR / DÉLKA VNITŘNÍ STÉLKY V CM) EUR 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 CM     24,8 25...

Načítání obsahu...
Hodnocení naších zákazníků
Zákazníci doporučují eshop
Dodací lhůta
Kvalita přepravy
Kvalita komunikace
100 %
Rychlost, cenové akce
Hodnocení naších zákazníků
Zákazníci doporučují eshop
Dodací lhůta
Kvalita přepravy
Kvalita komunikace
100 %
:)
Hodnocení naších zákazníků
Zákazníci doporučují eshop
Dodací lhůta
Kvalita přepravy
Kvalita komunikace
100 %
Obchod proběhl bez připomínek.
Na vašem soukromí nám záleží Používáme soubory cookie a podobné nástroje, které jsou nezbytné k tomu, abychom Vám umožnili nakupovat, vylepšovali Váš zážitek z nakupování a mohli poskytovat naše služby.
Více informací Méně informací